Facebook

Oferta / Brazylijska Keratyna

Goldwell
Moroccanoil
JOICO
Brazylijska Keratyna
KMS California

Brazylijska keratyna QOD

Brazylijska terapia keratynowa QOD to rekonstruująca terapia do włosów o szerokim i długofalowym spektrum działania. W chwili obecnej to jedyny zabieg na świecie, który na wiele miesięcy zmienia strukturę i wygląd zewnętrzny włosów. W przeciwieństwie do innych technik dostępnych na rynku, prostowanie przy użyciu keratyny QOD jest całkowicie bezpieczne i poprawia kondycję włosów bez uszkodzenia ich struktury molekularnej (preparaty QOD nie zawierają szkodliwego dla zdrowia formaldehydu). Aktywna biologicznie keratyna QOD wykazuje największe działanie na włosach silnie uszkodzonych i osłabionych. Właściwie im włosy bardziej zniszczone tym bardziej spektakularny efekt końcowy. 

Poprzez wbudowywanie się cząsteczek w uszkodzone miejsca włosów, brazylijska keratyna uzupełnia niedobór naturalnych składników. Dzięki takiemu działaniu, włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas trwania zabiegu, zaś efekt widoczny jest niemal natychmiast. 

Produkty QOD nie zawierają przemysłowo wytworzonego chemicznie i czystego formaldehydu - w przeciwieństwie do innych marek, których produkty w głównej mierze swoją efektywność zawdzięczają dużym stężeniom aldehydu mrówkowego i jego pochodnych. W tym miejscu należy również przypomnieć, że jak każdy specjalistyczny preparat, także keratynę zaleca się stosować pod okiem profesjonalisty. 

W zależności od zastosowanego preparatu 2-5 miesięcy. Efekt może utrzymywać się jednak dłużej w zależności od rodzaju włosów. 

Keratyna QOD może być stosowana i jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów .