Facebook

Oferta / KMS California

Goldwell
Moroccanoil
JOICO
Brazylijska Keratyna
KMS California

Pracujemy na produktach KMS California. Sprawdź je!

KMS California – kultowa marka o amerykańskim rodowodzie, oferująca najwyższej jakości produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, już w naszym salonie.

Od ponad 35 lat KMS California postrzegana jest przez branżę fryzjerską za jedną z najbardziej oryginalnych i pionierskich marek. Produkty KMS odpowiadają na potrzeby wszystkich rodzajów włosów, np. kręconych, farbowanych, wymagających głębokiego nawilżenia. Marka oferuje 58 produktów usystematyzowanych w 10 liniach: HAIRSTAY, HAIRPLAY, FREESHAPE, CURLUP, MOISTREPAIR, ADDVOLUME, HEADREMEDY, SILKSHEEN, COLORVITALITY, TAMEFRIZZ. 

KMS California to nowatorskie produkty, które znalazły uznanie fryzjerów i stylistów na całym świecie. Są to m.in.: spray z efektem wody morskiej, po użyciu którego włosy będą wyglądały jak po wyjściu „prosto z oceanu”, odświeżający włosy spray, którym oczyścimy włosy z sebum, czy produkty łatwo zmieniające proste włosy w loki i odwrotnie (podczas termostylizacji). 

Wszystkie produkty KMS California powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów oraz przy wykorzystaniu naturalnych składników. Połączenie technologii i natury gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Kosmetyki KMS California dostępne są wyłącznie w wybranych salonach fryzjerskich. Zapraszamy do naszego salonu!